Karma Passion šperky z Bali

Vysvěcené ručně vyráběné šperky z Bali pro Vaši dobrou karmu…

Náramky: ručně vyráběné z Bali. Vysvěcené hinduistickým knězem v rámci balijské ceremonie, která pomáhá k odstranění negativní energie z Vašeho života. Autentické šperky navržené s láskou a vášní pro Vaši dobrou karmu. Na všechny produkty jsou použity polodrahokamy, posvátná semínka rudraksha, lávové kameny, santalové dřevo, mahagonové dřevo a komponenty z ryzího stříbra.

Meditační maly: ručně vyráběné.Vysvěcené hinduistickým knězem v rámci balijské ceremonie, která pomáhá k odstranění negativní energie z Vašeho života.

Mala je tradiční buddhistická a hinduistická meditační pomůcka, která je velmi podobná křesťanskému růženci, používána přinejmenším od 10. století pro účely meditace a povznesení mysli, duše a těla. Náhrdelník se 108 korálky a 1 větším Bindu (střed) se používá při opakovaném odříkávání nebo zpívání manter. Opakováním mantry se účinek vibrace zvuku prohlubuje, zhmotňuje. Podstatný je zvuk, který je produkován při recitaci či zpívání. Tento zvuk, vibrace, vytváří jedinečný duchovní otisk na osobě, která jej přednáší.