POZNEJTE NOVÉ LEKTORY

ŠÁRKA FURDA

Od nového roku přivítáme ve studiu novou lektorku, která povede pravidelně páteční, odpolední lekce.
ŠÁRKA FURDA je zkušenou lektorkou jógy a v současné době je nejbližší jejímu srdci Vinyasa Flow Yoga se svou elegancí, propojením s dechem a různorodostí ve vlastní praxi i lektorovaní.
Kromě jógy se věnuje vzdělávání na poli zdravé výživy a Reiki terapii.
Šárka se nabídla na záskok 11.12. od 11.30-12.30 hod. Pokud tedy máte zájem, můžete si přijít zkusit opět něco nového a naladit svoji mysl pozitivně…
Zároveň se seznámíte s naší novou posilou studia.
Přeji Šárce, ať se jí u nás líbí a spolu s jejími žáky bude jemně plout životem yogy.🙂

TOBIAS LORENZ

Přátelé, od 15.12. do 12.1. povede ve studiu místo Markéty lekce Tobias Lorenz. Lekce dynamické Vinyasa yogy je v pátek 7-8 hod. Moc doporučuji!!!!!

Tobi vede populární dynamické lekce vinyasy o kterých říká:”Na mých hodinách kladu velký důraz na dech, který vám umožní stáhnout pozornost do sebe sama.
Určitě narazíte na své hranice, ale přeji si, abyste si hráli, hodina vás bavila a zároveň, abyste je nebrali příliš vážně.
Budu se věnovat hodně posílení středu těla, pozice na sebe budou plynule navazovat a hodina bude dynamická.
Pokud jdete na mou lekci poprvé, ničeho se nebojte a nelekejte, třeba dnes nezvládnete všechno, a to je v pořádku, ale 100% můžete dát vždycky.
Budu se na vás těšit! Tobias”

EVA KRÁLOVÁ

Mnozí si na ni z minulého roku pamatují. Eva už ve studiu vedla lekce a mě se vždycky nejvíc líbilo, jak na závěr lekce zazpívala mantry:) Nyní se Eva pomalu, během mateřské dovolené, k józe vrací. Zatím se s ní můžete potkat ve čtvrtek od 9-10 hodin.

Jinak je Eva socioložka, která se v práci zabývá zkoumáním a popisem české společnosti a ve volném čase zase poznáváním sama sebe.

Jako skvělého pomocníka v téhle cestě za poznáním objevila právě jógu, na které miluje hlavně to, že umí zároveň probudit a posílit tělo i mysl.

Začátkem roku 2015 odjela na pár měsíců do její rodné Indie, kde získala certifikát instruktora jógy a od té doby se snaží šířit radost a sílu z dynamické jógy dál,

zejména v podobě lekcí power, vinyasa a ashtanga jógy.