ZKUŠENOSTI KLIENTŮ ,,MONIKA,,

Je mnoho klientů, kteří jsou pro mne ve studiu důležití a já si jejich přízně velmi vážím. Ale je jenom jedna žena, kterou znám nejdéle ze své jógové praxe a která chodí nejpravidelněji ze všech. Je nesmírně houževnatá, stále se snaží co nejlépe provádět jógové pozice a jestli by mi někdo ve studiu chyběl, tak je to právě Monika. Byla tak hodná a odpověděla mi na pár otázek, které by mohly být inspirací pro ostatní klienty, kteří třeba váhají a neví jak s jógou začít.

Co tě k hot józe přivedlo?

Začínala jsem asi před 5 lety s power jógou, hledala jsem něco jiného, klidnějšího, vždy jsem dělala spíše aerobní sporty (běh, heat program…) Na těchto hodinách mi ale vždy něco chybělo, jednou jsem zkusila hot jógu a zjistila, že to co jsem postrádala je teplo. Spojení tepla a jógy je pro mě ideální, láska na první pohled J

Co ti jóga dává?

Hot jógou jsem zesílila, svaly se protáhly, jsem pružnější, nebolí mě záda, ani netrpím bolestmi hlavy, cítím, jak se mé tělo vytvarovalo a zeštíhlilo. Po každé hodině chodím domů vyrovnaná, nabíjí mě neskutečným množstvím energie.

Jak dlouho se věnuješ józe?

Zhruba 5 let, hot józe 3,5 roku.

Vzpomínka na první jógovou lekci?

Už při vstoupení do sálu jsem cítila, jak mi začíná být špatně, měla jsem pocit, že se nemůžu dožít konce a že tu mám vydržet 90min? v tu chvíli nemyslitelné, ale zvládla jsem to a při dalších lekcích jsem teplo jako nepřítele vnímat přestala.

Důvod(y), proč by lidé měli chodit na jógu?

Zdravotní, psychická pohoda…

Oblíbená jógová pozice?

Momentálně polohy, při kterých prohýbám páteř jako je luk nebo velbloud.